mikro-bant-saç-kaynak-hakkında

Mikro Bant Saç Kaynak Uygulaması

Mikro bant saç kaynak uygulaması hakkında bilgi vermemiz gerekirse gönül rahatlığıyla saça asla zarar vermeyen saç kaynak yöntemlerinden biridir diyebiliriz. Bundan bu denli emin olmamızın sebebi ise saç kaynak sistemlerimizin tamamının kendi üretimimiz olması ve içeriğinde bulunan tüm maddelerinden haberdar olmamızdır. İçerisindeki maddeler kesinlikle alerji yapmaz ve kanserojen etkisi yoktur.

Uygulama esnasında kendisi dışında herhangi bir yapıştırıcı madde, boncuk, sert bir cisim veya ısı asla uygulanmıyor olması bu kaynak yönteminin kendi saçlarınıza asla zarar vermeyeceği anlamına gelmektedir.

Akla gelen ilk sorulardan biri mikro bant saç kaynakların kullanımı boncuk kaynaklar gibi başımıza batıp rahatsızlık verir mi ?

  • Hayır kesinlikle başınıza batmaz hatta çoğu zaman varlığını bile unutacaksınız. Çünkü mikro bant saç kaynak sisteminin kaynak noktaları çok yumuşak ve kıvrılabilen bir bant yapısnar sahip. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi bir çok soruyla karşılaşmaktayız. Sık Sorulan Sorular bölümümüzden bunun gibi bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Sizlerin de aklına saç kaynak yöntemleri hakkında takılan bir soru varsa bize iletişim sayfamızdaki numaralardan ve mail adresimizden iletebilirsiniz.